sound by Jbgmusic

Zapněte si zvuk, chcete-li slyšet píseň z alba.

vse je jinak titulka

Milí přátelé, 
už je to tady! :-) Vydal jsem CD "Všechno je jinak, příteli", které jsem nahrával déle než rok na etapy v Karlových Varech. Nebylo to jednoduché, okolnosti natáčení se ukázaly jako ne příliš "na ruku jdoucí", tak to ale v životě chodí... :-). Během procesu však vznikaly i další písně a potkával jsem lidi mně blízké, kteří významně okořenili výsledný dojem z alba a to mě moc těší, ať už třeba Lendul Jandlová (výjimečný zpěv), Martin Jiránek (didgeridoo), Petr Broniš (fujary, djembe, šamanský buben, kantela) nebo výborný basista Jaromír Chocholouš, nebo cajonista a hráč na bicí, Tomáš Varadínek. Na violoncello si v jedné skladbě zahrála i Viktorie Ševčíková.
O ilustrace k fotkám na přebal jsem poprosil výtvarnici Nikol Barešovou, která se mého přání zhostila nad mé očekávání. CD jsem uložil tentokrát do vkusného kartonového digipacku s průhledným trayem a výše přikládám titulku alba.
Na CD je 11 autorských skladeb, žánrově blízké folku s prvky ethno music. Písně jsou nazpívané v češtině, jedna v angličtině, jedna je česko-španělsko-anglická.
Velkou úlevu mi poskytl Jaroslav Hudec, který mi nabídl pomocnou ruku při čištění stop, mixování, ... prostě při práci s poměrně neotesaným materiálem. Vytvořil pro lisovnu i finální master.
Cítím, že se CD povedlo, přineslo nám důležité podněty, učilo mě trpělivosti, odhalilo nová přátelství, ukázalo a ukazuje, že v muzice je obrovská síla a dle posledních ohlasů-líbí se!!!

 

Šestákovi © 2014. Všechna práva vyhrazena.